ЗАХИСТИЛИ МЕЖІ ДЕРЖАВНОГО ЛІСУ
13.07.2021 11:34 - давність новини 73 дн.

Працівниками ДП “ Старокостянтинівський лісгосп”   шляхом накладання матеріалів лісовпорядкування на шар публічної кадастрової карти  було  виявлено реєстрацію   земельних  ділянок з цільовим призначенням землі сільськогосподарського призначення ( землі запасу) в межах державного лісового фонду.  
На жаль органи Держгеокадастру  «не помітили » належність земель до лісового фонду  і відповідно проінвентаризували  як сільськогосподарські , земелі площею 378,065га які  вкриті лісом  і  перебувають у постійному користуванні нашого підприємства є землями лісогосподарського призначення та на які з 2006 року виготовлені державні акти  
 Після виявлення таких фактів лісівники вжили  заходи  щодо повернення у  власність держави землі лісового фонду. Відповідне  клопотання  направлено до прокуратури з проханням у межах компетенції та наданих повноважень у разі наявності підстав вжити відповідних заходів реагування щодо повернення  земельних ділянок до держлісфонду.
За результатами судового провадження Хмельницький господарський суд                                   визнав  обґрунтованими доводи про належність земель до лісового фонду .
Додатково інформуємо , що завдяки тому, що на публічній кадастровій карті з’явився шар «ліси», який формується на основі матеріалів лісовпорядкування державних лісогосподарських підприємств можна отримати загальну інформацію про лісокористувача, зокрема назву урочища та лісництва , а також   відстежити межі земель лісового фонду , що позначені зеленим кольором.
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)