Співпраця з територіальними громадами
25.02.2021 16:23 - давність новини 75 дн.
Категорія: Загальні новини

 В рамках співпраці між ДП ”Старокостянтинівське лісове господарство” та Старокостянтинівською тариторіальною Громадою 25 лютого 2021 року було проведено спільний семінар-навчання по догляду за зеленими насадженнями.
          В ході проведення семінар-навчання, в якому приймали участь спеціалісти територіальної громади, представники комунальних підприємств, спеціалісти відділу з питань охорони, раціонального використання природних ресурсів та благоустрію виконавчого комітету міської ради, працівники держлісгоспу, розглядались питання дотримання вимог при виконанні обрізуваннь дерев та кущів зелених насаджень, терміни проведення робіт з врахуванням кліматичних умов регіону, відповідність вимогам Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України. Також розглядались приклади видів обрізування як правильного так і неправильного, види інструментів які використовуються для обрізування дерев та кущів, проведення доглядів за насадженнями відразу після обрізування та в подальшому вирощуванні.
         Присутні ознайомились з фотоматеріалами, методами вирощування та видами доглядів за швидкоростучими деревами зокрема Павловнії.  Обговорювались питання охорони та збереження хвойних та декоративних рослин.
          Мета заходу полягає у досягненні естетичного озеленюючого ефекту від існуючих зелених насаджень на території громади, так і тих насаджень які будуть створені на весні поточного року і в подальшому.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)