СПІЛЬНА РОБОТА ЛІСІВНИКІВ ТА КОНСТРУКТОРІВ
7.07.2021 13:16 - давність новини 79 дн.

Посадка лісових культур – це перший закладений камінь в фундамент під назвою високопродуктивний ліс. 
Гостро стоїть питання про необхідність підняти рівень механізації лісокультурних робіт, а звідси – і якість посадок, шляхом уникнення  недоліків які можуть виникати при посадці вручну: окремі ряди з не зажатими належним чином сіянцями, залишені відкритими пазухи від посадки мечами, через які йде пересихання кореневої системи культур. 
На базі ДП «Старокостянтинівського ЛГ» 06 липня 2021 року відбулася виїздна робоча нарада  Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства під керівництвом Пешка Петра Степановича, на якій спеціалісти управління, директора, головні лісничі Хмельниччини разом з конструкторами ТОВ  "Красилівагромаш" вдруге випробували  в реальних умовах лісопосадочну машину.
Нарада показала, що є багато думок для досягнення максимального результату по вдосконаленні машини  для досягнення мінімілізації ручної роботи при створенні якісних лісових культур, відтак у живій дискусії народжується істина, кожна думка важлива і вона враховуватиметься в подальшому.
Конструктори запевнили, що осінню лісокультурну компанію лісівники зможуть виконувати за допомогою нової машини, таким чином полегшивши роботу  працівників лісової галузі.
Прес-служба ДП “Старокостянтинівське ЛГ”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)