Переробка деревини – важливий напрямок діяльності лігоспу
13.02.2021 13:21 - давність новини 88 дн.
Категорія: Загальні новини

Як відомо, в Україні введено десятирічний мораторій на експорт необроблених пиломатеріалів. Це, насамперед, тому що необхідно розвивати власну переробну галузь, що допоможе більш ефективно використовувати лісові ресурси.
        На нашому підприємстві питанням переробки деревини приділяють посильну увагу. Так на лісокомплексі лісгоспу  успішно функціонує цех переробки низькосортної деревини. Діяльність цеху переробки дає змогу підприємству більш ефективно використовувати деревину, на яку відсутній попит у споживачів. Випускаючи пиломатеріали, є змога додатково заробити кошти та  розширити ринок збуту. Так за 2020 рік з низькосортної деревини випущено 4236м3 товарної продукції на загальну суму 11,018млн.грн. Крім того переробка надає змогу забезпечити підрозділи підприємства пиломатеріалами для власних потреб: виготовлення  та облаштування рекреаційних місць, ремонту огорож та приміщень тощо.
        Кошти отримані від покращення господарської діяльності лісгоспом направляються на покращення умов праці. Так була проведена модернізація системи опалення будівлі цеха та встановлено більш енергоефективний котел, котрий працює на відходах деревообробки. Відремонтовано санітарно-побутові та адміністративне приміщення цеху переробки низькосортної деревини.


        Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)