РОЗСАДНИК В ГРИЦІВСЬКОМУ ЛІСНИЦТВІ
16.06.2022 11:30 - давність новини 63 дн.

Ліси  мають  безцінне  значення в житті природи ,забезпечують найважливіші умови життя на Землі, мають велике екологічне та рекреаційне значення.
 
 Для припинення руйнування і забруднення природи, захисту землі від ерозії та одержання високих і сталих урожаїв с/г культур та повернення водного балансу до нормального рівня необхідно здійснити комплекс  заходів, в якому особливе місце належить збільшенню площі лісів та підвищенню їх продуктивності, створенню повного комплексу полезахисних та
прибережних лісосмуг. Отже, вирощування високопродуктивних довговічних лісових насаджень – важливий економічний і екологічний фактор розвитку економіки України.
 
 
  Пріоритетними завданнями у діяльності лісового господарства є збереження та раціональне використання лісових ресурсів, збереження біорізноманіття, збільшення площі лісів у державі. Тому з метою  забезпечення  потреб  у власном у  стандартному  посад матеріалі  для  штучного  засадження  ділянок  лісу,  пройдених суцільними  способами  рубок,  існують  постійні  та  тимчасові  лісові  розсадники.
  Розсадником  називається  спеціальна  земельна  ділянка, призначена  для  вирощування  садивного  матеріалу, який  в  подальшому  використають  для  лісорозведення  і  штучного  лісовідновлення, озеленення  міст, населених пунктів  і створення  захисних  лісових  насаджень  і  плодових  садів.
У ДП  “Старокостянтинівське  лісове  господарство”  на  території  підрозділу  Грицівського  лісництва  фцнкціонує  1  розсадник  площею  0,6  га. Щорічно  у  ньому  вирощують біля 200 тисяч  штук  стандартного  посадкового  матеріалу, а  саме:
дуб  звичайний;
сосна  звичайна.
  Для  створення  лісів  потрібно  вкласти  клопітку  працю  лісівників, які  з притаманною  їм відповідальністю  відносяться  до  цієї  благородної  справи.  Але з плином  часу  завдяки  їм вирощенні  в  розсаднику  сіянці  перетворюються в красиві  зелені  ліси. 
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)