Свято у мисливців - продовжується !
5.11.2021 14:58 - давність новини 78 дн.
Категорія: Загальні новини

В мисливських угіддях ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” відкривається сезон ліцензійного полювання на парнокопитних тварин з 06 листопада 2021 року по 26 грудня 2021 року включно - індивідуальне, колективне та облавне (ліцензійного) полювання на диких  парнокопитних звірів з. На зайця - русака - з 06 листопада 2021 року по 30 січня 2022 року включно. На лисицю, єнотоподібного собаку з 06 листопада 2021 року по 30 січня 2022 року включно. Вартість ліцензії  3800 грн.  Вартість відстрільної картки на хутрового звіра в межах 200 грн.Днями полювання є: - на копитних при індивідуальному полюванні - усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні - субота та неділя, - на зайця - русака, лисицю, вовка, єнотовидного собаку - субота та неділя. Денна норма відстрілу зайця - русака одним мисливцем - один заєць. Норми відстрілу єнотовидного собаки та лисиці не лімітовано. Полювання на зайця - русака, єнотовидну собаку, лисицю проводити за  відстрільними картками, у межах установленої пропускної спроможності угідь, виключно по разових відстрільних картках. Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, включаючи нагоничів. При проведенні полювання мисливець зобов'язаний самостійно проводити облік добутої ним дичини, який ведеться в ліцензії або відстрільній картці та контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на хутрових та парнокопитних звірів - на місці відстрілу тварини. До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини мисливцем вносяться дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання, та номер ліцензії або відстрільної картки.
При проведенні полювання на диких парнокопитних та хутрових звірів на території держлісфонду проводити обов’язкову реєстрацію мисливців в день полювання в лісництві.
Всі ліцензії реєструються в лісництвах по місцю проведення полювання. З цією метою з 06 листопада 2021 року і до закінчення мисливського сезону, в дні проведення полювання в конторах лісництв встановлено чергування з 07 до 17 години. Ліцензія з незаповненими реквізитами, виправленнями, простроченими термінами полювання або незареєстрована у вище зазначених журналах вважається не дійсною, а полювання з нею – незаконним. Після проведення полювання мисливець, якому було видано ліцензію, зобов’язаний повернути її представнику господарства. У 10 - денний термін, після закінчення сезону полювання, відповідальним особам подати в Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства звіт про результат проведення полювань за ліцензіями з доданням закритих та невикористаних ліцензій.
Попереджаємо мисливців щодо недопущення порушень встановлених правил полювання та заборони полювання: - полювання на всіх територіях відтворювальних ділянок мисливських угідь ДП «Старокостянтиніське лісове господарство», територіях природно - заповідного фонду, всіх інших заборонених територіях, в 200 - метровій зоні навколо них; - всяку стрільбу в темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу), полювання з використанням не мисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, напівавтоматичної, або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони, полювання з мисливською зброєю, яка належить іншій особі без її присутності або без наявності у мисливця та власника зброї відповідних дозволів, виданих органом внутрішніх справ, полювання з вогнепальною мисливською зброєю на відстані ближче 200 м. від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де може перебувати людина; - проведення полювання на хутрових звірів із застосуванням нарізної вогнепальної зброї калібром більше 5,6 міліметра; - полювання на парнокопитних тварин з використанням малокаліберної гвинтівки під патрон кільцевого запалення, або набоїв споряджених картеччю чи шротом; - проведення полювання з собаками без паспорта на них.
  За порушення частини першої статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування – розмір штрафу для громадян складає від 102 грн. до 1020 грн., а для посадовців від 510 грн. до 1530 грн.         
Мисливець - людина, яка займається, захоплюється мисливством.
Тому бажаємо мисливцям вдалого пострілу.
Прес - служба ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)