АКЦІЮ - ПРОДОВЖУЄМО!
19.11.2021 14:54 - давність новини 64 дн.

ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” продовжує проведення заходів з метою виконання Указу Презедента України від 07.06.2021 № 228/2021 “Створюємо ліси разом”.
До участі в акції "Створюємо ліси разом" долучилося  25 людей зі Старокостянтинівської та Антонінської територіальних громад, делегацію від Старокостянтинівської міської ради, у складі працівників різних відділів, старостатів, приватних підприємців та активістів очолила заступниця міського голови Ольга Троян, спільно садили дерева очільниця Великочернятинського старостату Оксана Дзюм і Красносільський староста Микола Кримлов. Де було заліснено ділянку в урочищі “Чернятин” квартал 59 видділ 23 Антонінського лісництва. До посадки також долучилось керівництво лісгоспу в особі директора підприємства Грачука Юрія Дмитровича та інженера охорони та захисту лісу Царука Олександра Миколайовича, які також брали активну участь в створенні лісових культур.
Лісничий Антонінського лісництвта Возний Олександр Олександрович провів короткий інструктаж і показав, як працювати з мечем Колесова та правильно садити сіянці дуба червоного. Варто зазначити, що лісівники не лише садили дерева, а й розповідали держслужбовцям та небайдужим  громадянинам про значення лісів, роботу лісогосподарського підприємства.
Загалом спільними зусиллями було заліснено 2,3 га площі призначеної для створення лісу.
Директор ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» Грачук Юрій Дмитрович від колективу підприємства  подякував всім, хто власноруч створював молодий ліс та вніс свій посильний внесок у святу і благородну справу – примноження лісових багатств краю.

   Прес – служба ДП "Старокостянтинівське ЛГ"

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)