Спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!
5.04.2022 11:27 - давність новини 135 дн.

Враховуючи складний період не знімається з порядку денного завдання про забеспечення охорони лісових масивів від пожеж. Так державна лісова охорона ДП “Старокостянтинівського лісгоспу” провела низку заходів по підготовці  до пожежнонебеспечного періоду:
В порядку недопущення випадків загоряння, згідно наказу по підприємству від 04.01.2022 р №29 здійснюється комплекс організаційно-технічних заходів, зокрема:
Розроблено та затверджено у встановленому порядку в районних державних адміністраціях оперативні плани гасіння лісових пожеж на пожежнонебеспечний період 2022 року.
Максимально ліквідували лісосічну захаращуваність, в хвойних молодняках та середньовікових насадженнях.
Укомплектували пожежні щити при конторах лісництв та лісових кордонах первинними засобами пожежогасіння (вогнегасники,сокири,лопати,багри,відра,ємності для води та піску.)
Постійно проводиться   роз’яснювальні бесіди з населенням та встановили наглядну агітацію.
Перекриваються вїзди в лісові масиви шлагбаумами та влаштовують і доглядають мінералізовані смуги.
Відповідно до наказу від 23.03.2022 р.№65/2022-н про заборону у Хмельницькій області відвідування лісів населенням і в'їзду до них транспортних засобів та іншої техніки на час дії правового режиму воєнного стану  та пожежонебезпечного  періоду забороняється:
-  Відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої техніки, за винятком службових осіб, з використанням чи без використання транспортних засобів та іншої техніки, Збройними Силами України, Державною прикордонною службою України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною гвардією України, Службою безпеки України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів під час виконання цими особами службових повноважень.
– палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки;
– залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
– випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.
Тому ще раз нагадуємо - пожежу легше попередити, ніж загасити! 
В разі виявлення загорянь в лісових насадженнях просимо повідомляти оперативного чергового підприємства за тел. (03854)3-23-73, або пожежну частину за тел. 101
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)