ЯК ОРІЄНТУВАТИСЯ В ЗИМОВОМУ ЛІСІ
11.01.2022 11:06 - давність новини 135 дн.

Чудова зимова погода, саме час сімейних прогулянок лісом. Не орієнтуючись в лісі краще ходити по основних (натоптаних) доріжках, але якщо трапилося, що ви заблукали і не уявляєте в якому напрямку рухатися, то насамперед потрібно спробувати визначити хоча б сторони світу. Всі ліси розділено на ділянки (квартали), які мають свою номерацію. Саме квартальний стовп містить цифри для орієнтації.
В  лісгоспі є своя постійна номерація кварталів, яка завжди йде із заходу на схід і з півночі на південь. Квартальні стовпи встановлюються в точці перетину квартальних просік. Квартальний стовпець має чотири сторони, а отже на скількох сторонах будуть вписані номера кварталів, то стільки ж кварталів сходяться в точці перетину. Надпис кварталу на стовпці направляє по діагоналі на відповідний квартал. Найменші ж цифри завжди показують номер кварталу, розташованого на північ від стовпа - тому ребро стовпа між двома гранями з найменшими цифрами показує напрямок на північ.
Дана інформація буде Вам корисна, а описаний метод орієнтування в лісі за допомогою квартальних стовпів, поповнить Ваші знання і навички орієнтації в лісовій місцевості.  
         Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)