З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ!
17.09.2021 08:57 - давність новини 36 дн.

В цей чудовий осінній день щиро вітаю усіх,  хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню, хто любить, береже і рятує ліс, хто пов’язав свою долю з лісом, з професійним святом – Днем працівника лісу.
Ліс – це справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс – це душа всієї планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок.
Щиро вірю в те, що невдовзі завдяки нашій спільній  відданості справі і відповідальності відтворення та розведення лісів України стане взірцем для багатьох країн світу, безпека праці, матеріальна база галузі та лісова наука й освіта досягнуть сучасного європейського рівня.
З нагоди свята дозвольте подякувати Вам, шановні лісівники, пенсіонери, за самовіддану нелегку, проте надзвичайно важливу працю, бажаю усім миру та єдності, міцного здоров’я та особистого щастя, родинного затишку і подальших трудових звершень у благородній та корисній для людей справі.
З повагою та найкращими побажаннями, директор ДП «Старокостянтинівське ЛГ» Ю.Д.Грачук

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)