Зустріч зі школярами
10.09.2019 13:06 - давність новини 134 дн.

З 9 по 15 вересня в Україні триває акція «Лісівничий тиждень», присвячена до профеційного свята кожного лісівника - котре цьогоріч відбудеться  15 вересня. Акція покликана привернути увагу до лісового господарства, важкої праці лісівників, до збереження й охорони лісів. До участі у ній долучились Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства разом зі всіма лісгоспами Хмельниччини, а також департамент освіти і науки облдержадміністрації.
Старокостянтинівський лісгосп також не залишився осторонь від проведення лісівничого тижня.
9 вересня працівниками лісгоспу на чолі з лісничим Самчиківського лісництва Володимиром Маркевичом  для учнів Самчиківського шкільного лісництва було проведено лекцію під відкритим  небом на тематику, присвячену  веденню лісового господарства та вирощенню садивного матеріалу зокрема.
Учні відвідали контору лісництва, ознайомились з машинами та механізмами які використовуються при виконанні лісогосподарських робіт, а також побували на тепличному господарстві, де дізнались про основні способи та методи вирощення лісового та декоративного садивного матеріалу
На лекції учні дізнались про різницю між вирощуванням садивного   матеріалу у відкритому та закритому грунті, а також між відкритою та закритою кореневою системою, ознайомились зі специфікою кожного з вищеперелічених  способів, вивчили вивчили сферу використання кожного з них, а також наочно побачили різницю в роботі з кожним з них.
Проведений захід ознаменував собою як початок лісівничого тижня, так і початок співпраці між школою та лісгоспом на протязі всього наступного навчального року.
Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)