ЗМІСТОВНА ЛЕКЦІЯ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ ДЛЯ УЧНІВ САМЧИКІВСЬКОГО ШКІЛЬНОГО ЛІСНИЦТВА!
11.10.2021 08:54 - давність новини 104 дн.

В сонячний осінній день відбулася чергова зустріч лісівників з учнями Самчиківського шкільного лісництва.
Від насінини і до стиглого могутнього лісу, ґрунтовно про основні етапи і напрямки лісового господарства, значення професії лісівників, – коротко про головне розповів учням шкільного лісництва,  лісничий Самчиківського лісництва Маркевич Володимир Олександрович. 
Заняття проходило у жвавій дискусії, школярі відвідали Самчиківський декоративний розсадник, розсадник для висіву лісового насіння, лісові культури та вже сформований дубовий деревостан. 
У ДП «Старокостянтинівське ЛГ» переконані, лісівники у співпраці із освітнім закладом повинні спільно працювати у напрямку розвитку екологічної свідомості учнівської молоді, поглибити знання про ліс і лісове господарство, пожежної безпеки на природі, важливості сталого лісового господарювання.
Осінь – гаряча пора для лісівників, адже проходить лісокультурна компанія.  Посадити  власне дерево було запрошено і учнів шкільного лісництва разом із батьками та вчителями, які під керівництвом лісівників матимуть змогу долучитися до всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом», яка триватиме до 30 листопада.
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)