ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ ПРО “ЗАПОБІГАННЮ КОРУПЦІЇ”
20.12.2019 16:40 - давність новини 1 р.

З січня 2020 року розпочнеться новий єтап подання декларацій державними службовцями згідно із Законом “Про запобіганю корупції”. Крім звичних відомостей, у декларації з'явилась нова вимога — вказувати унікальний номер запису в Єдиному Державному Демографічному Реєстрі, який створюється під час оформлення біометричних документів.
Такі зміни до ст.46 Закону України набули чинності 18.10.2019 року. Національне агенство наразі готує пропозиції, що форма декларації міститиме окреме поле для зазначення УНЗР суб'єкта декларування(розділ 2.1) ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ та (розділ 2.2) ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ'Ї СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ
Для отримання унікального номера запису в реєстрі ( УНЗР ) необхідно звернутись до Міграційної служби для оформлення біометричних документів - паспорта громадянина України у вигляді ID- картки, це внутрішній паспорт  або закордонного біометричного паспорта.
На ID — картці УНЗР знаходиться внизу з правої сторони та складається            з послідовності восьми та п'яти цифр. Перші 8 цифр — це дата народження у форматі “ рік народження, місяць і дата”,  Далі йде  чотиризначний код від  0001 до 9999. Для чоловіків код непарний і розпочинається з 0001, для жінок парний з 0002. Остання цифра контрольна і унікальна. Для її обчислення використовуеться метод розрахунку контрольних цифр у машинозчитувальній зоні паспортів за спеціальною формулою.
Термін оформлення ID — картки становить 10 робочих днів (терміновий) і до 20 днів (звичайний ). Його вартість становить 550 грн в 425 грн. відповідно до термінів оформлення.
Для того,щоб отримати ID - картку необхідно в Міграційну службу надати такі документи:
паспорт громадянина України;
індифікаційний код;
свідоцтво про народження;
свідлцтво про одруження;
свідоцтво про розлучення;
для тих, хто проживає в сільській місцевості в паспорті повинна бути повна назва вулиці, № будинку, де немає такого запису — довідка з сільської Ради з відповідними записами;
Для отримання закордонного біометричного паспорта необхідно надати:
паспорт громадянина України;
індифікаційний код;
Вартість закордонного паспорта — 712 грн. -  звичайний, і 1100 грн. - терміновий.
Унікальний номер запису в Реєстрі є НЕЗМІННИМ
 
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп” 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)