ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКА НАЙБІЛЬША ЦІННІСТЬ
28.04.2021 17:10 - давність новини 13 дн.
Категорія: Загальні новини

28 квітня –День охорони праці, згідно наказу Президента України №685 від 18.08.2006 року, цього року він проходить під девізом «Передбачити, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР».
Всесвітній  день безпеки та  здоров’я  на роботі в ДП «Старокостянтинівський лісгосп» спрямований на посилення життєстійкості та протидії кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.
Лише за умови високого рівня культури безпеки можлива ефективна робота підприємства. Носієм культури безпеки, перш за все, є працівник. Засвоївши та свідомо прийнявши її принципи, розуміючи власну відповідальність за результати своєї діяльності, він сам стає бар’єром безпеки. Роз’яснити, нагадати, допомогти закарбувати це в пам’яті та свідомості кожного, хто працює в ДП «Старокостянтинівське ЛГ» - мета служби охорони праці.
Лісгосп вшановує пам’ять працівників, які загинули на виробництві, відвідавши сім’ї потерпілих, надавши їм одноразову грошову допомогу, при цьому розуміючи, що втішити горе яке вирує в серцях рідних – не може…
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ» 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)