Завжди в бойовій готовності !
6.07.2020 08:38 - давність новини 36 дн.
Категорія: Загальні новини

Попри сезон відпусток працівники державної лісової охорони лісгоспу та служби надзвичайної ситуації постійно знаходяться у повній готовності до миттєвого реагування на можливі випадки загорянь як поблизу лісових масивів так як безпосередньо у самому лісі.
Запорукою готовності є злагоджена робота. За для цього проводяться  періодичні спільні навчання підрозділів служби надзвичайної ситуації і держаної лісової охорони. Чергове таке навчання з перевіркою бойової готовності як особового складу та засобів пожежо гасіння було проведено поблизу лісового масиву Самчиківського лісництва. В даному навчанні приймали участь члени добровільно пожежної дружини: головний лісничий лісгоспу Бородій І.М., начальник лісогосподарського відділу Слаба О.В., пр. інженер лісових культур Куліш О.В., Т.в.о. Інженера ОЗЛ Мовчан О.М., лісничий Самчиківського лісництва Маркевич В.О., начальник гаража Євдощук О.В. та підрозділ Старокостянтинівського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.
В свою чергу інформуємо населення яке відвідую лісові масиви про дотримання правил поведінки з вогнем в лісі. Нагадуємо діє закон № 556-ІХ "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України з метою збереження навколишнього середовища". Даний закон суттєво підвищує розміри штрафів за забруднення атмосферного повітря, знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу, порушення вимог пожежної безпеки в лісах та самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків. Згідно із законом, штраф за забруднення повітря становить від 30 тис. 600 грн до 61 тис. 200 грн або позбавлення волі терміном до 3 років. Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем караються штрафом від 91 тис. 800 грн до 153 тис. грн. Порушення вимог пожежної безпеки в лісах тягне за собою накладення штрафу на громадян від 1 тис. 500 грн до 4 тис. 590 грн і на посадових осіб - від 4 тис. 590 грн до 15 тис. 300 грн. Якщо це ж призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі, - штраф від 4 тис. 500 грн до 15 тис. 300 грн для громадян та від 10 тис. 710 грн до 18 тис. 360 грн. Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, який забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, - карається штрафом від 3 тис. 60 грн до 6 тис. 120 грн для громадян та 15 тис. 300 до 21 тис. 420 грн для посадових осіб. Якщо ті самі дії вчинено в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду - від 6 тис. 120 грн до 12 тис. 240 грн.

Прес - служба ДП “Старокостянтинівське лісове 
господарство”
 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)