Вітаємо з почесним званням “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”
1.07.2019 16:56 - давність новини 135 дн.

Леонід Бондар, брат

УКАЗОМ  ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №470/2019
     “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України” за значний внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Української держави, багаторічну сумлінну працю та вагомі професійні здобутки  було присвєне почесне звання: 
      
 “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ” - Бондару Миколі Степановичу майстру лісу Самчиківкого лісництва Державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство” Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства”.
       
Народився Бондар Микола Степановичь (зображений на 1 фото) 02 квітня 1956 року в селі Остропіль Старокостянтинівського району Хмельницької області.
 
       В 1969 році переїхав до селища Черна, де в 1971 році закінчив 8 класів. 
 
    З 1971-1975 рр. навчався в Березнівському лісному технікумі Рівненської області. 
 
      Бондар М.С розпочав свою трудову діяльність в Самчиківському лісництві   з березня 1975 року, спочатку на посаді лісника Самчиківського  лісництва, а згодом  техніком-лісоводом цього ж лісництва. 
 
      З липня 1979 року року призначений помічником лісничого Самчиківського лісництва. 
   З 2008-2018рр., вміло застосовуючи досвід та досягаючи високого професіоналізму в доручених справах, працював на посаді лісничого Самчиківського лісництва.
 
       Лісівник у другому поколінні, Микола Степанович Бондар , нині працює майстром лісу Самчиківського лісництва Державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство” Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства”. У лісовому господарстві Микола Степанович працює вже 40років. Разом із братами він став продовжувачем лісівничої династії, і нині родина Бондарів  має понад 50 років спільного трудового стажу! 
 
        Батько - Бондар Степан Миколайович (2 фото) - працював лісником Самчиківського лісництва з   1967-1997рр..
 
    Брат - Бондар Віталій Степанович (3 фото) працював  з 1980-1988рр. старшим майстром лісу Старосинявського лісництва Державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство” , з 1989-2018рр. лісничим  Лютарівського лісництва  Державного підприємства “Ізяславське лісове господарство” .
 
   Брат -  Бондар Леонід Степанович (4 фото) — з 1997р. працює лісником Самчиківського лісництва Державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство” по даний час. 
 
 
     Від батька до сина передавалася в цій родині щира любов до лісу. Тож змалечку хлопець переймав досвід старшого покоління, черпаючи знання з живої книги природи та опановуючи ази лісівничої справи. І нині для нього ліс - це не просто робота. Це життя і захоплення, обов’язок і покликання. 
 
      Відповідального керівника, досвідченого фахівця і дбайливого господарника цінують не лише колеги. Відзначає його і керівництво – за сумлінність та відданість справі. 
 
 
     Головний же секрет успіху, за словами  Миколи Степановича, – любити свою роботу і працювати відповідально. Працюючи, він добре ро­зуміє: ліс помилок не про­щає. Прорахунок агронома можна виправити через рік, помилку лісника - лише через десятиліття. 
 
      За сумлінну пра­цю Бондар М.С. нагороджувався нагрудним знаком “За 30-ть років бездоганної служби в Державній лісовій охороні” (2007р.), нагрудним знаком “Відмінник  лісового господарства (2009р.), Почесною грамотою Державного агентства лісових  ресурсів України і ЦК профспілки працівників лісового господарства України (2011р.), Почесною грамотою Кабінету міністрів України (2014р.)
 
   Незважаючи на нелегкі лісівничі будні, ненормований робочий час та щоденні труднощі, лісівник не жалкує про свій життєвий вибір. І кожного дня, долаючи нові випробування, усвідомлює, що не помилився. Адже результат нелегкої праці вартий зусиль. Бо створюють на роки і на цілі покоління, дбаючи про примноження зеленої скарбниці свого краю. 
 
     Тож прийміть наші сердечні вітання з нагоди високого звання  “ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ”. Нехай Вам , Миколо Степановиче, ще багато-багато років усміхається доля, а  життева дорога буде  заквітчана новими перемогами, радісними подіями і повагою людей.
Прес-служба ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)