ВИРОБНИЧІ ПОКАЗНИКИ
31.05.2021 09:27 - давність новини 1 р.

ДП   «Старокостянтинівське  лісове  господарство»  успішно виконує виробничу програму першого півріччя 2021 року. Заготівля деревини лісосічного  фонду    2021  року , подальше вивезення  та    реалізація  деревини     проводилась  ритмічно згідно виробничих програм підрозділів лісгоспу протягом  всіх 4 місяців. За цей період заготовлено 19082 м.куб. ліквідної  деревини, з  яких  на  рубки  головного  користування  припадає  6400 м. куб. та на рубки пов’язані  з  веденням  лісового господарства 12673м. куб
Реалізація лісопродукції проводиться через аукціонні торги виходячи з виробничих програм. За чотири місяці поточного    року на внутрішньому ринку реалізовано 17,1 тис. метрів кубічних   лісопродукції в круглому виді, на суму що становить понад 24 млн.грн. 
          З  метою  підтримки програми енергонезалежності та задоволення зростаючого   попиту  населення , соцсфери   в зоні  діяльності   лісгоспу за 4 місяці поточного року було  реалізовано  1,8 тис. м. кубічних  дров’яної деревини непромислового призначення. 
Середня реалізаційна ціна 1 куб.м. знеособленої деревини (крім переробки та власних потреб) за 4 місяців становила 1416,59 грн. без ПДВ . Залишки  деревини в круглому виді станом на 01.05.2020 року становлять 1160 м.куб.   
            Неможливо точно зпрогнозувати, що в майбутньому забезпечить економічну стабільність лісгоспу: кругляк чи його переробка. Певний період кращі показники може забезпечувати кругляк, але коли реалізація кругляка падає, то ситуацію рятує переробка деревини. Тому переробка деревини є вагомою частиною виробничої діяльності ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»». Розвиток переробки деревини на підприємстві дає можливість працівникам цеху переробки деревини, що є найбільш цінним нашим ресурсом, жити повноцінним життям і утримувати свої сім’ї. Загальний лісосічний фонд лісгоспу забезпечує сировиною наявні технологічні потужності деревопереробки підприємства. На підприємстві постійно вдосконалюються якісні і кількісні показники технологічних процесів деревообробки. Товарна продукція, що випускається в цеху переробки, а це  обрізний і необрізний пиломатеріал –реалізується, як на внутрішній ринок українським споживачам, так і на експорт іноземним споживачам в основному до Китайської Народної Республіки.   Поставка на експорт є рентабельною для підприємства (нарахування ПДВ проводиться по нульовій ставці) і вигідно для держави, бо надходить валюта. До того ж, в цеху переробки постійно зайнято 14 працівників, у перспективі кількість робочих місць може бути збільшена.
           За 4 місяці 2021 року в цеху переробки було перероблено деревини 1678 кбм. Основними видами пилопродукції, що реалізовується є: дошка необрізна, дошка обрізна, брус породи дуб,ясен, сосна. Обсяг реалізованої продукції від деревообробки становить 3055,5 тис.грн. Фонд оплати праці становить  919,7тис. грн.
          На експорт реалізація необроблених лісоматеріалів в круглому вигляді не проводилась. Натомість реалізовано продукцію переробки у вигляді пиломатеріалів  ясеневих,  та соснових в кількості 198,522 куб.м.

Прес- служба ДП «Старокостнтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)