виробнича нарада в лісгоспі
10.01.2020 16:30 - давність новини 178 дн.

10 січня в приміщенні адмін. будівлі лісгоспу відбулась технічна нарада, в якій взяли участь лісничі та апарат контори лісгоспу під головуванням директора підприємства  Грачука Ю.Д. 
Нараду було присвячено обговоренню  підсумків роботи господарства у попередньому звітньому році, та визначенню основних особливостей та напрямків роботи підприємства в наступному 2020 році, зокрема підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів, забезпечення росту основних показників фінансово-господарської діяльності господарства, забезпечення відтворення лісів, посилення контролю за додержанням законодавства щодо охорони лісів та профілактики лісопорушень, а також способів зниження виробничого травматизму.
На нараді було розглянуто цілу низку робочих питань щодо фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності підприємства. Головні спеціалісти відзвітували про результати роботи за пройдешній період,  окреслили завдання лісогосподарської та фінасової діяльності на рік, також було висловлено думки та пропозиції стосовно покращення роботи підприємства в цілому.
Значна частина була присвячена лісогосподарській частині роботи лісгоспу, зокрема лісокультурному напрямку. Велись активні дискусії щодо механізації, підвищення якості та продуктивності робіт що стосуються як посадок нового лісу, так і доглядів за вже створеними культурами. Також на нараді було приділено увагу питанню технічного переоснащення лісництв, зокрема повторно окреслено головні аспекти роботи та можливу сферу використання закупленого раніше мульчера, який в майбутньому зможе значно полекшити прапцю лісівників.
Кожен учасник наравди отримав можливість висловити свою думку стосовно кожного питання, яке підіймалось на нараді.
 
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)