Відзначили працівників підприємства за сумліну працю
17.10.2018 11:15 - давність новини 4 р.
Категорія: Загальні новини

      У Хмельницькому  відбулася   31 агропромислова   виставка «Агро-Поділля 2018». Кілька сотень сільгоспвиробників з Хмельниччини,  різних регіонів України та близького зарубіжжя представили свою промислову та продовольчу продукцію, сільськогосподарську техніку та обладнання, засоби захисту рослин, сучасні технології та проекти у сільському господарстві.
     Приємно відзначити ,що незмінними учасниками виставки є підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Цьогоріч лісівники демонстрували декоративний посадковий матеріал  хвойних та листяних порід,  деревну продукцію: дошки, бруси, дрова паливні, технологічнку тріску для твердопаливних котлів,  недеревну продукцію : мед, яблука, лікарські трави, гриби і ягоди. Особливе зацікавлення у відвідувачів викликали опудали фауни, біля них створювалися черги бажаючих сфотографуватися.
     За результатами проведення виставки «Агро-Поділля 2018» Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства відзначило працівників , які проявили ініціативу та своїм  сумлінним ставленням внесли особистий вклад у проведення виставки. Зокрема відзначили працівників ДП “ Старокостянтинівський лісгосп” - це старшого майстра цеху переробки деревини Поліщука І.П. та мисливствознавця Мовчана О.П. 
     Колектив нашого лісгоспу урочисто привітав колег, головний лісничий Бородій І.М.  вручив  заслужені Почесні Грамоти, подякував за успішну роботу та висловив побажання щодо ативної участі у відповідних заходах і вподальшому.  

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)