ВІДПОЧИВАЄМО З КОРИСТЮ СОБІ Й БЕЗ ШКОДИ ЛІСОВІ
14.05.2020 11:17 - давність новини 16 дн.

 
Якби не страшна пандемія та затяжний карантин, які увірвалися у наше життя зненацька, то б у вихідні рекреаційні пункти у лісах нашої держави як завжди, ожили та були б наповнені ароматами відпочинку. Час, проведений у лісі, – це затишок і спокій, миті без турбот і міської метушні. Одна тільки природа дарує людині незрівнянне ні з чим відновлення, відчуття гармонії та спокою.
Протягом останніх років рекреація на теренах підприємства значно пішла вперед у своєму розвитку. Рекреаційні пункти постійно ремонтуються, прикрашаються, оновлюються.
Не секрет, що нині відпочивальник вимогливий. Тому рекреаційний пункт має бути комфортним та привабливим. Лісівники про це знають і намагаються цього дотримуватися. Сучасні рекреаційні пункти облаштовані переважно уздовж автомобільних трас, щоб таким чином, був і доїзд зручний, і можливість припаркувати авто була.
На території ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» розташовано шість рекреаційних пунктів.
Лісівники дбають, щоб рекреаційний пункт був максимально безпечним не тільки для гостей, а й для самого лісу. Зазвичай у спекотний період такі зони відпочинку слугують ще й профілактикою та попередженням пожеж у лісових масивах, адже коли поруч – комфорт і зручність, немає потреби діставатися глибоких гущавин, а це в свою чергу означає, що люди у лісі не розводитимуть багаття та не викидатимуть недопалки. Весь цей комфорт лісівники пропонують безкоштовно, тому це є дійсно хорошою перевагою для громадян, під час вибору місця відпочинку. Єдиною вимогою є лишень повага та бережне ставлення до зробленого лісівниками, прибирання сміття та дотримання правил безпеки.
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)