ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ ПРОТИЕПІЗООТИЧНОЇ КОМІСІЇ ПРИ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ
17.08.2017 08:47 - давність новини 4 р.
Категорія: Загальні новини, Оперативна інформація

       15 серпня заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Старокостянтинівській райдержадміністрації. На засіданні комісії також був присутній працівник державної лісової охорони лісгоспу мисливствознавець району Мовчан О.М., представники господарств району, які займаються утриманням та вирощуванням свиней.
У вступному слові заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк наголосила, що надзвичайно напруженою і загрозливою залишається епізоотична ситуація по африканській чумі свиней в Україні. "Наші першочергові завдання – це виконання рішень Державної надзвичайної проти епізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації та контроль виконання рішень відповідної комісії при райдержадміністрації. Розроблено відповідні заходи, які необхідно вжити, щоб мінімізувати ризик проникнення вірусу на територію Старокостянтинівщини. Переконана, що усі присутні у цій залі зацікавлені в їх реалізації, адже від цього залежить подальша доля ваших господарств, економіки району та епізоотична безпека держави", – зазначила Людмила Гнатюк.
В.о. начальника Старокостянтинівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Леонід Слободянюк ознайомив присутніх із епізоотичною ситуацією у Хмельницькій області та районі, повідомивши що зафіксовано спалах АЧС у філії "Рідний край" ПАТ "Зернопродукт МХП" с. Коров’є, Теофіпольського району. З метою ліквідації та недопущення поширення збудника АЧС наразі проводяться заходи по умертвінню та спалюванні трупів свиней. Тому, Леонід Слободянюк звернувся до представників господарств з проханням допомоги по збору автомобільних шин у неблагополучний пункт.
Під час засідання комісії наголошено на важливості "закритого" режиму роботи господарств району у яких утримуються свині. Відмічено, що необхідно обладнати господарства огорожею, санпропускниками, дезбар’єрами, дезкилимками, працівникам видати спецодяг, спецвзуття, організувати харчування відповідно до вимог карантину, прання одягу та недопустимість утримання працівниками господарств свиней у власних домогосподарствах.


Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)