Увага - пожежонебезпечний період!
20.03.2019 07:43 - давність новини 2 р.
Категорія: Загальні новини, Оперативна інформація

        В звязку зі  сходженням  снігового покриву та відсутністю  опадів існує загроза  винекнення  лісових  пожеж.  В звязку  з  цим    ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» просить голів ОТГ, сільських та селищних рад, керівників сільськогосподарських  підприємств та організацій на підвідомчим і віреним їм територіям, обмежити випалювання стерні та сухих багаторічних трав, побутового сміття, та відходів виробництва, особливо на територіях які безпосередньо прилягають до лісових масивів підприємства. 
        Головне завдання лісівників сьогодні – збереження та збільшення площ лісів. Найбільших збитків лісовому господарству завдають пожежі, ймовірність яких значно збільшується при настанні спекотної та посушливої погоди. За лічені хвилини знищуються насадження, які вирощувалися десятиріччями, при цьому пошкоджуються лісові масиви, рослинність, гинуть дикі тварини, птахи, комахи. 
         З метою виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності порушників правил пожежної безпеки на підприємстві створено відомчу пожежну охорону спільно з працівниками поліції, для патрулювання лісових масивів у вихідні та святкові дні. Усі порушники правил пожежної безпеки будуть притягуватися до адміністративної відповідальності згідно ст.77 кодексу України про адміністративні правопорушення.
         Тому ще раз нагадуємо - пожежу легше попередити, ніж загасити! 
         Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!
В разі виявлення загорянь в лісових насадженнях просимо повідомляти оперативного  чергового  підприємства за  тел. 3-23-73,  або  пожежну  частину за тел. 101
Адміністрація  ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»                                          

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)