ТЕХРАДА В СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОМУ ЛІСГОСПІ
9.08.2019 16:00 - давність новини 120 дн.

8 серпня на в приміщенні адмін.будівлі лісгоспу відбулась технічна нарада, в якій взяли участь лісничі та апарат управління під головуванням директора лісгоспу Грачука Ю.Д. На нараді було розглянуто цілу низку робочих питань щодо фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності підприємства. Головні спеціалісти відзвітували про результати роботи за пройдешній період,  окреслили завдання лісогосподарської та фінасової діяльності на серпень, також було висловлено думки та пропозиції стосовно покращення роботи підприємства.
Друга частина наради була виїздною, метою поїздки було відвідування  обєктів лісогосподарського виробництва. Спочатку відвідали Грицівське лісництво, де проводиться рубка головного користування. Потім було проінспектовано проведення робіт в молодняках. Далі в лісництві було оглянуто насадження лісових культур, серед яких особливу увагу лісівників привернула ділянка на котрій проведено шпіговку жолудя на весні цього року.
Опісля Грицівського лісництва лісівники вирушили до Самчиківського лісництва, де також було оглянуто декілька лісогосподарських обєктів. Зокрема ділянки на яких проводяться рубки догляду в молодняках, а також різновікові насадження лісових культур дуба
Під час проведення оглядів лісівниками проводилось активне обговорювання способів ведення лісового господарства, та ефективність сучасних поглядів на лісогосподарське виробництво.
 
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)