Спеціалістами Старокостянтинівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено епізоотичні обстеження мисливських угідь перед відкриттям сезону полювання на парнокопитних та хутрових звірів
2.11.2021 15:48 - давність новини 204 дн.
Категорія: Загальні новини

29.10.2021 року та 01 листопада 2021 року перед відкриттям полювання на парнокопитних та хутрових звірів, спеціалістами були проведені епізоотичні обстеження мисливських угідь Державного підприємства “Старокостянтинівське лісове господарство” на предмет дотримання вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини.
В ході обстежень зверталась увага на площу угідь, щільність поголів’я диких тварин, підгодівлю, факти загибелі тварин. Державні лісовій охороні було наголошено на обов’язковому проведенні лабораторних досліджень добутої дичини та здійснення полювання з мисливськими собаками за наявності у них щеплень проти сказу. За результатами обстеження мисливських угідь невластивої поведінки диких тварин та випадків їх загибелі не виявлено.
Проведено роз’яснювальну роботу щодо профілактики африканської чуми свиней, сказу тварин, грипу птахів та заходів особистої гігієни під час полювання.
Після проведеної перевірки спеціалістами був даний позитивний висновок.
Усі ці заходи, а також боротьба з браконьєрством сприятимуть збільшенню поголів’я дичини в лісових угіддях.
Прес - служба ДП “Старокостянтинівське лісове
господарство”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)