СМАЧНІ ВЕСНЯНІ "СЛЬОЗИ"
24.03.2021 13:44 - давність новини 48 дн.

Одна з асоціацій, яка викликає прихід весни, — це смак березового соку.
Традиційно, у другій половині березня починається заготівля березового соку.                        Лісництва ДП «Старокостянтинівське  лісове господарство» де будуть проводити заготівлю соку уже підготовлені та чекають на активний сокорух у берези.
Зауважимо, що саме з підбору необхідної ділянки розпочинається заготівля соку. Вибирають ті насадження, яким до рубки головного користування 10 і менше років. Робиться це для того, аби не шкодити росту молодим насадженням, щоб не втрачались якісні показники в майбутньому.
Березовий сік має більш ніж 30 корисних для організму компонентів. Особливо багато у ньому вітаміну С і солей калію, магнію й заліза, органічних кислот та ферментів.
Старокостянтинівські лісівники попереджають ,що заготівля березового соку неможлива без отримання спеціального дозволу (лісового квитка), видача якого передбачена ст. 69 Лісового Кодексу України. За недотримання даних вимог порушників чекатиме покарання згідно ст.70 КУпАП.                                                              
  Збирати березовий сік на об’єктах природно-заповідного фонду суворо заборонено. Відповідальність за дане порушення природоохоронного законодавства передбачено ст.91 КупАП.
В минулому роців порядку спеціального використання лісових ресурсів нашим лісгоспом  заготовлено 4 тонни березового соку.
ДП « Старокостянтинівський лісгосп» пропонує на продаж і консервований сік березовий з цукром, сік березовий з лимоном, сік березовий «Бадьорість», сік березовий «Поділля».
Продукт екологічно-чистий при виробництві не використовують хімії чи барвників, тому можна спокійно купувати та споживати соки виробництва нашого підприємства. 

  Прес-служба ДП "Старокостянтинівське ЛГ"

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)