Сільна нарада лісівників та національної поліції
28.01.2020 17:08 - давність новини 195 дн.

З метою виконання пункту 2 доручення Прем`єр міністра України Гончарука О.В. від 21.01. 2020 №1419/1/1-20, з метою підвищення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції та іншими порушеннями лісового законодавства, та відповідного розпорядження Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького на базі ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» було проведено спільну нараду між працівниками лісгоспу на чолі з директором-Грачуком Юрієм Дмитровичем та представниками національної поліції, на чолі з начальником Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Чубенко Анатолієм Васильовичем. Темаатика наради стосувалась поліпшення взаємодії працівників державної лісової охорони та національної поліції. 
На нараді було оновлено вже існуючий план взаємодії лісівників та поліції,  та погоджено план майбутніх спільних чергувань. 
Директор лісгоспу Грачук Юрій Дмитрович також проінформував, що представники державної лісової охорони у складі рейдових бригад постійно патрулюють лісові масиви з метою недопущення вчинення та оперативного виявлення лісопорушень, що дає добрі результати. Зокрема на території держлісфонду суттєво знизилась кількість правопорушень в порівнянні з попереднім періодом.
Окрім постійних рейдів працівники лісгоспу ведуть активну співпрацю з населенням, розміщують аншлаги та інформаційні стенди на лісівничу тематику, встановлюють шлагбауми та перекривають лісові дороги у найбільш небезпечних ділянках.  Всі випадки лісопорушень широко висвітлюються в  ЗМІ.
Велику увагу державна лісова охорона також сконцентровує на охороні мисливської фауни від браконьєрів. З метою боротьби з цим негативним явищем спільно з правоохоронними органами  постійно здійснюються рейдові виїзди. 
Координація дій між лісівниками та поліцією та регулярне проведення спільних рейдів є  шляхом до зменшення числа незаконних рубок і  випадків браконьєрства, – зазначив директор лісгоспу Грачук Юрій Дмитрович
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське лісове господарство»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)