Серед кращих – лісничий Михайло Войтко
31.08.2017 08:32 - давність новини 4 р.
Категорія: Загальні новини

     У Старокостянтинові урочисто відкрили  Дошку Пошани “Гордість нашого району” , на  яку відповідно до спільного розпорядження районної ради та районної державної адміністрації за  значний внесок в соціально-економічний розвиток району та з нагоди 26-ої річниці  занесено  три трудових колективи та 20 кращих виробничників, представників інтелігенції. Всім їм було вручено почесні грамоти  й цінні подарунки.
     Приємно відзначитити, що на  Дошці Пошани розміщено світлину працівника нашого  лісгоспу  Михайла Петровича Войтка – лісничого Сковородецького лісництва.  Такої честі він удостоївся за високі  досягнення в лісівництві, пропаганду дбайливого ставлення до лісових багатств , значний особистий внесок у розвиток лісового господарства та  за особисті якості людини.
     Сковородецьке лісництво  немаленьке – загальна площа 3177  гектарів.До того ж воно клопітке, бо на його території розташовані багато сіл, є улюблені місця відпочинку для містян і туристів. У пожежонебезпечний період доводиться багато сил направляти на запобігання   лісових пожеж. Порядок у зонах відпочинку лісівники намагаються підтримувати на належному рівні. Розпочату справу лісничий  завжди доводить до кінця, не боїться взяти на себе відповідальність і вміє відстояти свою точку зору.
     У середньому щорічно своїми силами в лісництві заготовляють понад вісім  тисяч кубометрів деревини. На рубках догляду і під час посадок культур  освоюють нові технології. Колектив Сковородецького  лісництва завжди вирізняється високими виробничими показниками, злагодженістю і згуртованістю в роботі.
     Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)