Результати виробничої діяльності
22.01.2018 14:48 - давність новини 5 р.
Категорія: Загальні новини
          ДП   «Старокостянтинівське  лісове  господарство»  успішно виконало виробничу програму 2017 року.  При   запланованих  на рік рубках (з врахуванням недорубів 2016 року) в обсязі 49592 м3  фактично заготовлено 54194 м3   (109,3 %) ліквідної  деревини  з  яких  на  рубки  головного  користування  припадає  32072  м. куб. та на рубки пов’язаних  з  веденням  лісового господарства 
22122  м. куб. Збільшення об»мів заготівлі деревини відбулося за рахунок вибіркових санітарних рубок зокрема в ясеневих насадженнях із-за масового всихання ясена.
          На протязі  року підприємство проводило  політику  підтримки вітчизняних  виробників продукції переробки деревини і тому лісопродукція в круглому вигляді на  експорт  не постачалась. Таким чином   на  внутрішній  ринок  реалізовано  51107 метрів кубічних   лісопродукції, що становить понад 59 млн.грн. Крім того пущено  на  власну  переробку  3146 м. кубічних деревини. 
         Реалізація  деревини для задоволення  потреб вітчизняних  споживачів на внутрішньому   ринку  України    проводиться    виключно через   біржові  торги, котрі  проводяться    щоквартально. Якщо деревина не вибирається по якихось причинах споживачем що купив її на основних торгах,  або збільшується кількість заготовленої  (через додаткові рубки, пов»язані з усиханням ясена та сосни, пошкодженої шкідниками), то вона  виставляється на додаткові торги.   6 грудня 2017 року на товарній біржі «Подільська» було  проведено  загальний аукціон на  перший  квартал  2018 року , на якому  вся виставлена деревини в основному була  продана    переробним підприємствам    області ,  в тому  числі   і фізичним  особам  підприємцям ,   що  в  свою  чергу    дозволило   підтримати  та  створити   додаткові  робочі   місця  для  жителів   області,  сплачувати  різноманітні   податки  та  внески  до  державного та місцевих  бюджетів і фондів.
Також в грудні на Українській універсальній біржі було проведено спеціалізований аукціон із продажу ресурсів необробленої деревини 1 кварталу 2018року, на якому було продано  лише 32% виставленої деревини і всю по стартових цінах.
          З  метою  підтримки державної програми енергонезалежності та задоволення зростаючого   попиту  населення , підприємств , організацій   в зоні  діяльності   лісгоспу ,  а це повністю або частково  шість  адміністративних  районів області    за минулий рік   реалізовано  6470 м. кубічних  дров  паливних.  
       
    За минулий рік  споживачам на внутрішній ринок, крім реалізації лісопродукції безпосередньо із верхніх і проміжних складів,  відвантажено 402  вагони (23,4 тис.куб.м) лісопродукції в круглому вигляді. Продукції переробки деревини   відвантажено на експорт 24 автомобілі   із  дубовими  пиляними заготовками та пиломатеріалами ясеневими і дубовими в кількості 484 куб.м, що в сумі становить 3,5 млн.грн. Крім того на внутрішній ринок відвантажено 7 автомобілів дубових пиляних заготовок в кількості 142 куб.м на суму майже 750 тис.грн.
          Заготівля деревини лісосічного  фонду    2017  року , подальше вивезення  та    реалізація  деревини     проводилась  ритмічно згідно виробничих програм підрозділів лісгоспу протягом  року. Лісгоспом  проводилась відповідно робота  із  споживачами дрова паливних  з метою  забезпечення їх   в  опалювальний  сезон  2017-2018 років     не лише  з  початку   осені, але і  впродовж   весняно-літніх  місяців  року. 
І основне те, що  в грудні 2017року було проведено сертифікацію лісового господарства за європейським стандартом FSC. що є запорукою  забезпеченням економічного, екологічного і соціального збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідповідних загальновизначених стандартів.Прес-служба  Старокостянтинівського лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)