Проведено щорічне спеціальне навчання робітників, які виконують роботи підвищеної небезпеки
12.03.2019 11:38 - давність новини 2 р.
Категорія: Загальні новини

   У відповідності до діючого Положення «Про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві» та з метою забезпечення реалізації системи безперервного навчання робітників з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварій на ДП «Старокостянтинівський лісгосп» було проведено щорічне спеціальне навчання та перевірку знань робітників, які виконують роботи підвищеної небезпеки за 35-годинною програмою. До викладання тем програми навчання залучалися спеціалісти лісгоспу, працівники медичних закладів,  страховий експерт з охорони праці Старокостянтинівського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ в Хмельницькій області Дехтярук В.М.
   Згідно затвердженого графіку, в кожному структурному підрозділі в останній день навчання комісією підприємства під головуванням директора Грачука Ю.Д. було проведено  перевірку теоретичних знань та практичне  дотримання вимог інструкцій з охорони праці робітниками безпосередньо під час виконання ними робіт підвищеної небезпеки, а саме під час проведення звалювання дерев, трелювання, навантаження на лісовозний транспорт, вантажно-розвантажувальних робіт на нижньому складі.
   За підсумками проведених перевірок  робітники підприємства, які показали найкращі професійні навички та дотримання вимог інструкцій з охорони праці  при виконанні робіт підвищеної небезпеки будуть нагородженні грошовими преміями. 
   Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)