Проведено семінар-навчання користування технікою STIHL
10.08.2017 16:34 - давність новини 4 р.
Категорія: Загальні новини

      9 серпня 2017 року на базі ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» був проведений семінар-навчання по користуванню технікою STIHL. Участь у даному заходів  взяли 24 представники трудових колективів Ізяславського, Шепетівського, Славутського, Старокостянтинівського лісгоспів та ДП “Хмельницькоблагроліс”.      
     Семінар-навчання був організований та проходив під керівництвом заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Колесника В.Г.,  регіонального представника по західному регіональному округу компанії ТОВ “Андреас Штіль” Цимбалюк С.І., спеціаліста технічного відділу ТОВ “Андреас Штіль” Абраменко І.П. та  ексклюзивного дилера ТОВ "Андреас Штіль"в м. Хмельницький   Жубржицького О.О. 
      В ході проведення заходу учасникам семінару-навчання було продемонстровано новітні розробки компанії “Андреас Штіль” в обладнанні та засобах для проведення лісосічних та лісокультурних робіт (бензопили і кущорізи, допоміжні звалювальні прилади, спецодяг та спецвзуття, засоби індивідуального захисту). Особливий інтерес у присутніх викликали професійні бензопили для лісового господарства з електронною системою управління двигуном M–Tronic, що регулює момент запалювання та дозування палива, із функцією "Memory", що дозволить підвищити якість та продуктивність виконання лісосічних робіт.  Представниками ТОВ “Андреас Штіль” було детально продемонстровано порядок обслуговування, догляду, безпечної та правильної експлуатації технічного обладнання STIHL. Обговорено  основні причини поломок та дефектів, які виникають при неправильній експлуатації бензопил та кущорізів та шляхи їх недопущення при використанні даної техніки. 
     Учасникам семінару було продемонстровано навчальні відеопосібники по правильній експлуатації бензопил і кущорізів та безпечних прийомах виконання лісосічних та  лісокультурних робіт. Також вальники лісу мали змогу власноруч випробувати новітні бензопили STIHL MS362C-M та MS441C-M з електронною системою управління двигуном M–Tronic під час виконання рокряжування деревини. 
     Кожен учасник семінару-навчання отримав  неоціненний досвід від спілкування з фахівцями компанії ТОВ “Андреас Штіль”, який допоможе їм у їх повсякденній роботі. 

    Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)