Пріоритет на сучасне високопродуктивне cушильне обладнання
10.10.2018 11:06 - давність новини 132 дн.

       Вивчивши кон’юктуру ринку та враховуючи великий попит на суху продукцію переробки, для забезпечення стабільної реалізації і підняття вартості пилопродукції шляхом зменшення показника вологості, а також для забезпечення реалізації дошки ясеневої, яка користується попитом лише у сухому вигляді, на державному підприємстві «Старокостянтинівський лісгосп» розпочато роботи по реконструкції приміщення під сушильну камеру місткістю 75 м.куб пиломатеріалів.
      Для виготовлення, встановлення та введення в експлуатацію сушильного обладнання підприємством заключено договір з ТзОВ «Нівіт», яке є офіційним представником польської компанії «AMS elektronik».
      Сушильне обладнання даної компанії дозволяє здійснювати процес сушіння пиломатеріалів у автоматичному режимі, завдяки мікропроцесорному блоку управління сушильною камерою MS-201. Це сучасна і технічно досконала, повністю автоматизована мікропроцесорна система, яка контролює процес сушіння пиломатеріалів в камері. MS-201 дозволяє вимірювати вологість деревини в п'яти точказ, а також вимірювати вологість та температуру повітря. Блок управління дозволяє регулювати температуру і вологість сушильного агента в камері та керувати реверсивними вентиляторами. В блоці керування занесені програми, для створення режимів сушіння для всіх промислових порід деревини, які використовуються в Європі.
     Для обслуговування сушильної камери буде збудовано котельню, де буде встановлено котел твердопаливний вітчизняного виробництва. Котельня працюватиме на відходах, отриманих від власної деревопереробки, а також на деревній щепі. 
 
    Прес-служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)