ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО АКЦІЇ «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»
29.09.2021 16:02 - давність новини 273 дн.

Сьогодні директор ДП «Старокостянтинівське ЛГ» Грачук Ю.Д.  зустрівся з представниками місцевих ЗМІ та провів прес-конференцію щодо проведення громадської акції «Створюємо ліси разом» яка проводиться з 01 жовтня по 30 листопада в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна». Таким чином лісгосп планує приверне увагу максимальної кількості громадян та зацікавити посадити своє дерево на користь планеті. 
Лісівники Старокостянтинівського лісгоспу запрошують приєднатися до висаджування дерев:  учнівську та студентську молодь, об’єднані територіальні громади, представників органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур та усіх лісокористувачів.
  Цьогоріч громадська акція з висаджування лісів відбудеться у дещо новому форматі. На спеціальному сайті, який вже доступний за посиланням zelenakraina.gov.ua, кожна людина зможе відслідкувати хід висадки лісу в усіх регіонах. Крім того, будь-хто зможе долучитися до масштабної еко-ініціативи і висадити ліс. Бажаючим прийняти участь потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції "Створюємо ліси разом", також можна звернутися до відповідальної особи за проведення акції В ДП «Старокостянтинівське ЛГ» – головного лісничого Бородія Ігора Миколайовича, тел. для довідок (03854) 3-23-73; електронна пошта skdlg@ukr.net
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)