ПОШУКИ ДИТИНИ
3.06.2020 16:19 - давність новини 33 дн.
Категорія: Загальні новини

   2 червня   близько 23:00 вечора до відділку  Красилівської поліції звернулися стривожені батьки, які  повідомили про зникнення  неповнолітньої  доньки  12-ти років . Надзвичайна подія сталася в лісі поблизу села Волиця.  Дорослі розділилися, матір думала, що донька з батьком, а батько — що з матір’ю. Так вони втратили дівчинку з поля зору і вона заблукала.
Пошуки почалися негайно , праворохоронці звернулися по допомогу до лісівників . Були сформовані бригади правоохоронців та   працівників державної лісової охорони  . Лісова охорона в складі лісничого Возного О.О, пом. лісничого Мазурця  М.О. , майстра лісу Нікітюка О.М. Та лісника Харчука А. П.  уважно оглянули територію Антонінського лісництва, а саме  урочище Терешки . Дитину знайшли  в ур.   Терешки   близько пів на другу ночі. Після огляду ,  дитину повернули додому.
Застерігаймо , діти невзмозі в повній мірі оцінити ризики та негативні наслідки своїх дій. Саме тому батьківська  увага та піклування є невід’ємними складовими їхнього щасливого дитинства!
Пам’ятаймо  про відповідальність, яка покладана на  батьків .  
Любіть та  бережіть своїх дітей!
Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп ”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)