Полювання продовжується
11.11.2020 11:18 - давність новини 2 р.
Категорія: Загальні новини

        На Хмельниччині стартував сезон полювання на хутрових звірів, який триватиме по 31 січня 2021 року.
Цього річ у зв'язку зі сприятливими погодними умовами на землях державного лісового фонду лісгоспу полювання на парнокопитних звірів перенесено до встановлення сприятливих умов для здійснення безпечного полювання.
Незважаючи на це працівниками Державної лісової охорони, мисливствознавцями підприємства, працівниками поліції продовжуються рейди по виявленню порушників правил полювання. Так, з ранку провідним мисливствознавцем ДП “Старокостянтинівський лісгосп” та працівниками   Старокостянтинівського відділу поліції був виявлено особу яка проводила полювання на зайця без документів. На місці вчинення адміністративного правопорушення був складений адміністративний протокол за частиною 1 статті 85. Тому слід нагадати, що направо полювати мисливцю дає наявність комплекту документів, до якого входять:
• дозвіл на зброю;
• посвідчення мисливця;
• контрольна картка;
• картка відстрілу дичини.
Якщо ви любите полювати з мисливським собакою, то маєте подбати про наявність усіх необхідних документів на тварину та щеплення від сказу.
Працівники державної лісової охорони ДП “Старокостянтинівський лісгосп” нагадують, що за браконьєрство українським законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. Згідно статті 85 адміністративного кодексу «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» браконьєрам загрожує накладення штрафу від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладання штрафу на посадових осіб — від тридцяти до дев”яносто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Стаття 85.1 адміністративного кодексу «Виготовлення чи збут заборонених знарядь добування об’єктів тваринного або рослинного світу» тягне за собою накладення штрафу від дев’яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення. Штраф в розмірі від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого доведеться сплатити згідно за вчинене правопорушення передбачене статтею 90 адміністративного кодексу «Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України» Для посадових осіб передбачено ще жорсткіше покарання. Кримінальна відповідальність за браконьєрство передбачена ст.248 та ст.249 Кримінального кодексу України.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)