ПО ЛІСНИЦТВАХ ДП "СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКЕ ЛГ" ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ПО ОВД
28.08.2021 14:27 - давність новини 305 дн.

Проходження процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) лісгосп проводить з метою наближення до європейських стандартів, а саме контролю ступеня забруднення навколишнього середовища та забезпечення права громадян на безпечне довкілля.
В лісовій галузі оцінка впливу на довкілля зручний та простий інструмент, який дає змогу врахувати інформацію про цінні, з екологічної, або соціальної точки зору, ділянки лісу під час планування заходів лісогосподарського виробництва.
В  6-ти лісництвах ДП «Старокостянтинівського ЛГ» закладені грунтові розрізи з метою визначення  наявності проявів ерозійних процесів  та ризиків, що можуть виникнути  після проведення лісогосподарських заходів, визначено ступінь еродованості грунтового профілю кожного розрізу.
Було зроблено опис грунтових профілів, відібрано зразки грунту для лабораторного дослідження, також було взято зразки води з річок та зібрані дані про них для подальшого дослідження. Досліджено трав’яний покрив в місцях планування заходів щодо наявності Червонокнижних рослин та тварин.
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»  

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)