Підсумки творчого конкурсу «Людина та Ліс»
6.06.2017 09:14 - давність новини 4 р.
Категорія: Загальні новини

    Щороку в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»  проходить дитячий конкурс на кращий твір і малюнок  «Людина та Ліс». Традиційний конкурс  ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» організувало в співпраці з районними та міськими відділами освіти Старокостянтинівського, Красилівського й Старосинявського районів.
    Цьогоріч у конкурсі  взяли участь 149 учнів Переможців визначало конкурсне журі, їм були вручені  подарунки  т.в.о. директора лісгоспу Бородієм І. М. та  заступником голови профорганізації лісгоспу Остапенко О. А.
    Кращими в написанні твору стали по Старокостянтинівському району:
І місце — учениця  Воронковецької ЗОШ І-ІІІ Савчук Марина ;
ІІ місце — учениця  Спеціалізованої школи І ступеня, гімназія Слаба Тетяна ;
ІІІ місце — учень Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів № 1 Бернада Назар.
По Красилівському району :
І місце — вихованці гуртка “ Юні лісівники” Красилівського будинку творчості дітей та юнацтва;
ІІ місце — учень  Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Панчук Олександр;
ІІІ місце — учень Федорівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів  Горбачук Ігор .
По Старосинявському району :
І місце — учениця  Новосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів Осадчук Іванна  ;
ІІ місце — учениця Старосинявського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” Лучіцька Маріна;
ІІІ місце — учениця Паплинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорноморець Русланна.
    Переможцями на кращий малюнок було визнано
 по Старокостянтинівському району :
І місце — учениця Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нагорна Анастасія ;
ІІ місце — учня Немиренецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Бондарчук Назар  ;
ІІІ місце — учениця Старокостянтинівського ліцею Ільчук Каріна .
По Красилівському району :
І місце — учениця  Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Нечипорук Катерина;
ІІ місце — учениця Великозозуенської  ЗОШ І-ІІІ ступенів  Пастух Дарія;
ІІІ місце — учень Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Сільвеструк Роман.
По Старосинявському району :
І місце — учень Старосинявської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Миколаєць Дмитро ;
ІІ місце — учениця Старокостянтинівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” Білик Каріна ;
ІІІ місце — учениця Заліссянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Присяжнюк Софія .
   Прес-служба  Старокостянтинівського  лісгоспу.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)