Підгодівля тварин
22.01.2020 16:23 - давність новини 201 дн.

Тварини проводять зиму по – різному. Багатьом із них доводиться переживати численні незручності. Життя тварин стане легшим, якщо люди допоможуть їм. Іноді людина може навіть врятувати їм життя. 
Загальна площа мисливських угідь мисливського господарства складає 4677,5 га. Так, територія розміщення мисливського господарства відзначається значною лісистістю. Лісові насадження на території мисливських угідь займають 3120,5 га, що складає 66,7 % від загальної площі мисливського господарства. Основними лісоутворюючими породами на території є: твердолистяні - дуб звичайний, граб звичайний, ясен звичайний; мяколистяні - береза повисла, липа дрібнолиста, верби деревні; чагарники - верби чагарникові, шипшина та інші. Всі вони відіграють ту чи іншу роль у кормості і ремізності угідь для мисливської фауни. З моменту надання у користування мисливських угідь підприємство запроваджує комплекс заходів щодо покращення умов існування тварин та їх охорону. 
В наслідок малосніжної та теплої зими, залишків після збирання врожаю та сходи озимих культур доступні копитним та польової дичини більшу частину зими, що дає підстваву зменшити тривалість сезону підгодівлі до мінімуму. Але не зважаючи на це працівники Самчиківського і Грицівського лісництва на території яких знаходяться мисливські угіддя розпочали займатися підгодівлею звірів. У 2019 році підприємством закуплено біля 1 тон.. зерновідходів, заготовлено в достатній кількості сіна, коренеплодів. Невеликі запаси кормів зберігаються та передбачині також на випадок аномальних погодних умов (глибокосніжжя, ожеледиця та інші).
Також продовжується робота по виявленню порушників правил полювання, проведено вже 11 рейдів, збільшилося кількість виявлених порушень правил полювання 5. Накладено 1309 грн. Притягнуто до відповідальності посадовими особами підприємства 11 осіб.
 
Прес - служба ДП “Старокостянтинівське лісове 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)