Підбито підсумки роботи колективу за 7 місяців
17.08.2017 14:53 - давність новини 4 р.
Категорія: Загальні новини

     На нараді, що відбулася в ДП «Старокостянтинівський лісгосп» під головуванням директора  Ю.Д.Грачука, розглянули результати фінансово – господарської діяльності підприємства за   сім місяців 2017 року.
     Підприємство виконало всі планові показники і спрацювало прибутково з рентабельністю 4 відсотки. Ріст середньої заробітної плати на одного штатного працівника становить 133,9  відсотка в порівняні з відповідними минулорічними показниками. Лісгосп  сплатив до зведеного бюджету і державних цільових фондів близько 16,0 млн.грн. –  на 3,0 млн.грн.більше  до відповідного періоду минулого року.
     Зароблені кошти підприємство продовжує вкладати у розвиток власного виробництва. Інвестиції склали майже 1,3 млн.грн.
     Також на нараді було підбито підсумки трудового суперництва. Переможцем  визнано колектив Грицівського лісництва з врученням диплома переможця. Друге місце присуджено колективу Старосинявського лісництва, третє – колективу Сковородецького лісництва.
     Підсумовуючи нараду, директор лісгоспу Ю.Д.Грачук подякував всім структурним підрозділам за роботу, загострив увагу на головних завданнях, які необхідно вирішувати.

     Прес-служба ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)