ПЕРОРАЛЬНА ВАКЦИНАЦІЯ ДИКИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН
30.08.2021 17:07 - давність новини 303 дн.

Відповідно до листа Старокостянтинівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” ПОВІДОМЛЯЄ, що у Хмельницькій області з 06 вересня 2021 року заплановано розпочати осінню компанію з пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу із застосуванням авіотранспорту.
Розповсюдження вакцини відбуватиметься над польовим та лісовими угіддями області поза територіями населених пунктів, болотами, водоймищами, - авто та залізничними шляхами. При цьому будуть застосовуватись спеціальні принади із антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних, які безпечні для людей та інших тварин.
Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна. У середині - желеподібна капсула з вакциною проти сказу.
Звертаємось до мешканців об’єднаних територіальних громад з проханням із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких мясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.
Прес-служба ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)