Охорона лісу від пожеж
16.05.2019 09:29 - давність новини 3 р.
Категорія: Загальні новини, Оперативна інформація

   Лісова пожежа – одне з найскладніших стихійних явищ, яке за декілька хвилин знищує десятки гектарів зелених масивів. З появою перших теплих весняних променів, аж до пізньої осені, працівники лісового господарства завжди на поготові, щоб не допустити найменших спалахів, як в лісі так і поблизу лісу. Особливо у літню пору, коли внаслідок спекотної погоди та людської недбалості часто трапляються загорання. 
     Тому першочерговим завданням для лісівників ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”є профілактика та недопущення виникнення лісових пожеж, а також оперативна ліквідація можливих лісових загорань.
      З метою відпрацювання на практиці спільної взаємодії з ліквідації лісових пожеж , в Красилівському та Самчиківському лісництвах ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”, відбулися пожежно-тактичні навчання працівників лісової охорони, сил цивільного захисту, пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС м. Старокостянтинів та м. Красилів.  
      Під час проведення навчання відпрацьовувались спільні дії з гасіння лісової пожежі працівниками лісової охорони з залученням додаткових сил та техніки аварійно-рятувальної служби, взаємодію та порядок організації підрозділів що залучаються для гасіння лісової пожежі.
     Шановні мешканці та гості Подільського краю,  ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» звертаються до Вас - будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки.
     В разі виявлення загорань, просимо повідомити чергового підприємства за тел. 3-23-73, або чергового пожежної частини за тел. 101.
     Пам'ятайте - напогашені багаття, сірники, недопалки головні вороги лісу.
 

Прес-служба   ДП”Старокостянтинів лісове господарство”   

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)