Навчання та перевірка знань з охорони праці!
1.03.2021 17:00 - давність новини 71 дн.
Категорія: Загальні новини

Належно до статті 18 Закону України про охорону  праці та у відповідності до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці  у ДП «Старокостянтинівське ЛГ» пройшли щорічні навчання працівників з питань охорони праці, згідно планів-графіків та навчально-тематичних планів по підрозділах.
Для проведення лекцій залучалися спеціалісти лісгоспу, робітники медичних служб на всіх підрозділах лісового господарства, а  саме на нижньому складі, в цеху переробки деревини, в ремонтно-транспортному цеху та в лісництвах.
По завершенню 35-ти годинної навчальної програми комісія, яку очолив директор ДП «Старокостянтинівське ЛГ» Грачук Ю.Д. перевірила знання Законодавства про охорону праці, Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, безпеки дорожнього руху, електробезпеки, пожежної безпеки, Правил охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт, Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання, надання першої домедичної допомоги потерпілим при нещасних випадках, Інструкцій з охорони праці для відповідних професій.
Підсумки проведених перевірок засвідчили, що працівники Старокостянтинівського лісового господарства мають необхідні знання з охорони праці для належного виконання своїх професійних обов’язків.
Прес-служба ДП "Старокостянтинівське ЛГ"

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)