ЛІС САДИЛИ РАЗОМ
14.11.2017 14:54 - давність новини 3 р.
Категорія: Загальні новини

          Для працівників ДП “ Старокостянтинівське ЛГ”  відтворення лісових насаджень  завжди стоїть на першому місці. Перевагами осінньої посадки є відсутність високих температур, нижча інтенсивність випаровування вологи та перебування саджанців у стані біологічного спокою. Це дає навесні  кращу приживлюваність.
         Щороку підприємство організовує спільні посадки з  громадськістю, запрошуючи до участі всіх охочих. Цього разу до посадки приєдналися  службовці Старокостянтинівської районної державної адміністрації на чолі із головою  Сергієм Фесуном. Спільно із директором ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” Юрієм Грачуком, лісничим Сковородецького лісництва Михайлом Войтком  заліснено 1 га  в урочищі Сковородки.
         Негода не завадила гарному настрою учасників акції. Усі були впевнені, що посаджені під дощ дерева гарно приживуться. Тож покидали щойно засаджену ділянку з відчуттям виконаного обов’язку та упевненістю, що ще не раз братимуть участь в акціях з примноження лісів Старокостянтинівщини.
          Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)