КУБОК «STIHL»
24.06.2019 11:00 - давність новини 2 р.
Категорія: Загальні новини

     З метою популяризації праці вальника лісу та знайомства з всесвітньо відомими змаганнями серед лісорубів, компанією ТОВ «Андреас Штіль» була започаткована така традиція, як щорічне проведення змагань, під назвою - Кубок «STIHL». Всі дисципліни змагань базуються на реальних операціях, які виконуються сучасними лісорубами щодня.
     22 червня 2019 року в парку Молодіжний, Хмельниччина вперше приймала міжнародні змагання вальників лісу. Змагання були розділені на дві частини. Перша – всеукраїнська, в ній приймало участь 29 команд, друга – міжнародна, в якій за Кубок «STIHL» змагалися Україна, Польща, Білорусія, Угорщина та Румунія.
     Програма складалася з чотирьох дисциплін: «Підготовка бензопили до роботи», «Розкряжування циліндричних колод комбінованим разом», «Розкряжування циліндричної колоди на точність», «Обрізання сучків».
     До суддівського складу, входило 9 спеціалістів в галузі лісового господарства, серед яких і головний інженер ДП «Старокостянтинівський лісгосп» Остапенко Олександр Андрійович.
      Усі глядачі також мали можливість насолоджуватися роботами скульпторів по дереву, концертом з участю заслуженої артистки, скрипальки Майї Онищук, музичних гуртів, оглянути виставку садової техніки компанії STIHL. Для діточок був створений дитячий куточок з численними розвагами.
     Прес-служба ДП « Старокостянтинівський лісгосп» 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)