КОНФЕРЕНЦІЯ ВІДБУЛАСЯ
21.02.2020 17:14 - давність новини 2 р.
Категорія: Загальні новини

      20 лютого 2020 року у  ДП «Старокостянтинівське лісове господарство» відбулися коннференція трудового колективу, з обговорення колективного договору підприємства за 2019 рік , а також звітно-виборна профспілкова конференція по перевиборах профспілкового комітету і голови профспілкової організації. 
      Участь у них  взяли  голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий, заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства В.Г. Колесник.
      У День Героїв Небесної Сотні, який відзначалася у цей день -  20 лютого , учасники  конференції ДП “Старокостянтинівське лісове господарство “ розпочали свою роботу  з хвилини мовчання по вшануванню пам”яті загиблих  героїв, які віддали своє життя за європейське майбутнє України.
    Директор підприємства  Грачук Ю.Д. проаналізував діяльность підприємства за минулий рік, зупинившись на виконанні основних лісівничо-економічних показників. Так у 2019 році лісовідновлення було проведено  на площі 99 га, рубки догляду в молодняках — проведено на площі 302 га., рубки формування і оздоровлення лісів та інші заходи виконано на площі 502 га., при цьому заготовлено 32,0 тис. кбм ліківдної деревини. Від рубок головного користування заготовлено 30,0 тис.кбм ліквідної деревини. Обсяг  реалізованої продукції склав 77,1 млн. грн.,середньомісячна заробітна плата штатного працівника — 16207 грн..
  За 2019 рік сплачено до бюджетів усіх рівнів 26 млн. 738тис.грн., до Пенсійного фонду – 9млн. 71тис.грн. Недоїмка до бюджету та пенсійного фонду – відсутня.Чистий прибуток становив 1934 тис.грн.. 
    Значні кошти підприємством було спрямовано на придбання техніки, капітальні ремонти, на задоволення соціальних потреб працівників. Комплексні заходи з охорони праці було заплановані на суму 264тис. грн., а фактичні витрати склали 312,5 тис. грн.
       Із  співдоповіддю виступила голова профкому Л.С Османкіна, яка зазначила, що адміністрація дотримувалася положень колективного договору і створення безпечних умов праці. Виступаюча також ознайомила присутніх із соціальним захистом на підприємстві, проінформувала про виконану роботу.  Так,  за рахунок коштів  профкому і частково батьківської доплати оздоровлено 36 дітей .В санаторіях було оздоровлено 3 працівника  лісгоспу. Надавалась   допомога працівникам взв”язку з сімейними обставинами , на лікування, на поховання близьких родичів, при  народженні дитини, та інші виплати, передбачені колективним договором. 
 Головний економіст Л.Д.Мусат ознайомила учасників конференції з проектом колективного договору на 2020 рік.
    В обговоренні взяли участь представники структурних підрозділів . Виступаючі визнали колективний договір виконаним.
   Заступник начальника обласного управління Колесник В.Г. у своєму виступі відзначив злагоджену роботу колективу та розповів про роботу лісової галузі в сучасних умовах, подякував колективу за сумлінну працю.. Він побажав лісівникам соціальної стабільності, а також успіхів уохороні та примноженнц лісових ресурсів краю.
    Голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М відзначив високоефективну й стабільну роботу трудового колективу, акцентували увагу на практичних діях профспілки та адміністрації, щодо належного соціального захисту працюючих.
    Після чого було заслухано звіт голови профспілки Османкіної Л.С.  про роботу профкому за період 2015-2019 роки. За цей період було оздоровлено  в дитячх оздоровчих закладах — 113 дітей , 38 працівників оздоровлено в санаторіях, 46 працівників оздоровлено на базах відпочинку. Працівникам і пенсіонерам лісгоспу надавалась профспілкова допомога, профспілкові виплати, проводилась культурно-масова і спортивно -оздоровча робота .
   Виступаючі  роботу профкому оцінкили — як добру.
   Також було обрано новий склад профкому і обрано головою профкому — Османкіну Л.С.

   Прес - служба ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”
 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)