Інвентаризація лісокультурного фонду.
7.10.2020 14:29 - давність новини 20 дн.
Категорія: Загальні новини

   В жовтні 2020 року з метою перевірки в натурі стану лісових культур,посадкового матеріалу в розсадниках, теплицях, шкілках та плантаціях в держлісфонді ДП            « Старокостянтинівське ЛГ» розпочато чергову осінню інвентаризацію , яка є невід’ємною та важливою  частиною роботи лісового господарства.  При інвентаризації враховують тільки життєздатні рослини, введені шляхом висівання чи садіння, із збереженим здоровим верхівковим пагоном у хвойних порід, а у листяних деревних рослин – з можливістю продовження росту із сплячої бруньки.
   Досить прохолодна, але сонячна погода сприяла гарному настрою та поклала вдалий початок процесу обліку майна лісового господарства. Завдання це звичайно не з простих, але дуже цікаве і приємне. Адже крок за кроком, день за днем ти бачиш результати своєї невтомної праці. Радують око маленькі дубки, модрини та сосни, які вишикувались в рядочок і, набираючись сили, чимдуж намагаються стати могутнім лісом.
   Попереду ще чимало роботи. Відбудеться інвентаризація лісокультурних об’єктів шляхом закладання пробних площ, в результаті чого кожну ділянку буде віднесено до певного класу якості. Лісові культури старшого віку  якщо густота і середня висота життєздатних дерев головних порід відповідає встановленим нормативам  оцінки якості лісових культур переведуть у вкриті лісовою рослинністю землі. На кожній пробній площі шляхом переліку буде визначено густоту життєздатних дерев з врахуванням природного поновлення головних порід. За результатами обмірів у кожного п’ятого дерева від кореневої шийки до місця закладання верхівкової бруньки  встановлюється середня висота дерев головної поріди. Всі ці показники вплинуть на клас якості насадження.
   За даними інвентаризації плануються заходи з поліпшення якості лісових культур. Сподіваємось на гарний результат, який потішить весь колектив та керівництво ДП     « Старокостянтинівське ЛГ». 

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)