ДОТРИМУЙТЕСЬ ЗАКОНОДАВСТВА
10.08.2020 15:31 - давність новини 274 дн.
Категорія: Загальні новини

Мисливський сезон традиційно розпочинається із полювання на пернату дичину. Саме цей вид полювання є одним із найпопулярніших у мисливському середовищі.
 Цьогоріч сезон полювання на пернату дичину  на території Хмельниччини розпочався з  8 серпня.   Це період для полювання на качок, лисок, куликів, диких голубів, перепілок.
 Наразі найболючішою проблемою, яка стоїть перед мисливським господарством України вже кілька десятків років є браконєрство. 
 Браконьє́рство (від фр. Braconnage) -незаконне добування природних ресурсів. Раніше термін «браконьєрство» стосувався тільки незаконного полювання і риболовлі, проте в даний час під браконьєрством розуміють також незаконну рубку лісу, незаконний збір рослин з Червоної книги, незаконний видобуток піску, гравію тощо.
 У 2020 році на порушників правил полювання працівниками державної лісової охорони ДП “Старокостянтинівський лісгосп” уже складено 11 протоколів, з них стягнуто 2767,0 грн. Проведено 34 рейди з охорони державного мисливського фонду. Слід відзначити активну роботу з охорони державного мисливського  фонду по Старокостянтинівському району у якому спільно з працівниками Старокостянтинівського відділу поліції виявлено і притягнуто до відповідальності 9 порушників правил полювання, з них  2 протоколи було складено на саме відкриття полювання.
 Працівники державної лісової охорони ДП “Старокостянтинівський лісгосп” нагадують, що за порушення правил полювання та браконьєрство, українським законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність. 
Прес - служба ДП “Старокостянтинівське лісове господарство”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)