Державне свято - День Конституції України
28.06.2019 08:52 - давність новини 2 р.
Категорія: Загальні новини

      28 червня 2019року виповнюється 23 роки відтоді, коли було прийнято основний закон  держави — Конституцію України.
      Конституція України поряд з Державним Прапором, Державним Гімном та Державним Гербом є одним з головних атрибутів нашої державності.
      Прийняття Верховною Радою Конституції 28 червня 1996 року стало епохальною подією в утвердженні незалежності та суверенітету України.
      З метою відзначення 23-річниці Конституції України в ДП  “Старокостянтинівському лісгоспі”, з нагоди цієї події, було проведено урочисті збори. Звертаючись до колективу, директор Грачук Ю.Д. наголосив :  -Тільки від кожного з нас залежить дієвість нашої Конституції та добробут нашої держави! День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Щиро вітаємо всіх із  Днем Конституції! Закликав поважати і дотримуватися основного закону держави та щиро вітаю усіх  з 23-річчям Конституції України!  
    Працівини лісгоспу взяли участь в урочистостях , з нагоди державного свята — Дня Конституції України, організованому органами місцевої влади в Гарнізоному будинку офіцерів, де за  Почесною Грамотою Старокостянтинівської міської ради  було нагороджено водія  автотранспортного засобу  гаража   ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” Процика  Олександра Олексійовича .

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)