“Безпечне та здорове майбутнє праці”
2.05.2019 14:52 - давність новини 3 р.
Категорія: Загальні новини

      Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 рокцу № 685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.
     Цьогоріч Україна долучилась до ініціативи Міжнародної організації праці під  гаслом  “ Безпечне та здорове майбутнє праці”.
     Напередодні свого столітнього ювілею , який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці, МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямків цієї сфери, будує плани на майбутнє. 
     На виконання  вищезазначеного  Указу  і ініціатив МОП,  та   з метою запобігання нещас-ним випадкам на виробництві і професійним захворювання  та вшанування пам”яті осіб, які загинули на виробництвіі,  по ДП “Старокостянтинівське ЛГ” було видано наказ, створено організаційний комітете  і розроблено план заходів по проведенню Дня охорони праці , з  нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Напротязі тижня членами оргкомітету було проведено обстеження всіх структурних підрозділів по дотриманню вимог з охорони праці, з подальшим розглядом виявлених недоліків і порушень. Також було визначено кращих з підрозділів й окремих працівників лісгоспу, яких було відзначено грошовими винагородами. Також вшанували сім”ї загиблих на виробництві працівників : Овчарського В.В. і Лінеівича Б.Б..
     Охороні праці в лісгоспі приділяють велику увагу. Створено належні  умови праці на робочих місцях. Працюючи на роботах з шкідливими і небезпечними умовами , робітники забезпечені індивідуальними засобами захисту, спецвзуттям , отримують молоко чи інші рівноцінні продукти харчування, надається їм додаткова відпустка  і доплата до тарифних ставок.Побутові приміщенні відремонтованні, забезпеченні опаленням, гарячим водопо-стачанням, працюють душові кімнати.Щороку за рахунок коштів профспілки в санаторіях і на базах відпочинку покращують своє здоров”я десятки наших працівників. Також всі працівники проходять навчання з охорони праці, з подальшою перевіркою знань.Щоденно водії  проходять передрейсовий медогляд. 
      В структурних підрозділах , згідно графіка перевірок , інженерно-технічним персоналом лісгоспу  щомісячно проводяться перевірки стану охорони праці, результати яких потім розглядаються на технічних нарадах лісгоспу та засіданнях комісії адміністративно-громадського контролю ІІІ рівня.
   Словом, адміністрацією лісгоспу робиться все можливе для покращення умов праці , безпеки і здоров”я усіх працюючих  і для запобігання нещасних випадків на виробництві.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)